دستگاه تصفیه هوا آی کیو ایر IQAir HEALTHPRO 250

جدید


برای مشاهده سایر تصفیه هواهای آی کیو ایر روی این لینک کلیک کنید

دستگاه تصفیه هوا IQAir، ظرفیت هوادهی:50 تا 440 متر مکعب در ساعت، دامنه فضای تحت پوشش:100 تا 120 متر، توانایی تصفیه :عوامل آلرژی زا گرده، شوره، گرد و خاک، مایت، قارچ ها/ ذرات معلق و غبار بسیار ریز / بو و آلاینده های شیمیایی / باکتری ها و ویروس ها / دود، فیلتر قابل تعویض، تعداد فیلتر :3، پیش فیلتربا مساحت 2.8 متر مربع / فیلتر کربن فعال و آلومینای اشباع شده به مقدار 2.5 کیلوگرم / فیلتر هپا با مساحت 5 متر مربع، تعداد سرعت فن :6، ریموت کنترل، یادآوری زمان تعویض/پاکسازی فیلتر ها، میزان صدا :22 تا 57 دسی بل

فیلترهای دستگاه نیز قابل تامین می باشند

جزییات بیشتر

  • بهین میتراک ( 36 ماهه )
 
بررسی تخصصی

خروجی هوای 320 درجه

بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا، از طریق یک خروجی کوچک و پر سروصدا، هوای تصفیه شده را وارد اتاق می‌کنند. دستگاه تصفیه هوای IQAir به نحوی طراحی شده است که با خروجی 320 درجه، هوا را در جهات بیشتر بدون ایجاد جریان هوای آزار دهنده و یا سروصدا تامین می کند. دستگاه‌های دیگر، جریان‌ هوای آزار دهنده ایجاد می‌کنند و امکان ایجاد هوای پاک و تمیز را، محدود می سازند. با خروج متعادل هوای پاک از طریق یک دریچه توزیع کننده 320 درجه ™EvenFlow در دستگاه‌های تصفیه هوای شرکت IQAir، کارایی دستگاه افزایش می یابد. تعبیه‌ی دریچه‌ی عریض خروج هوا باعث می شود که دستگاه ها با ایجاد کمترین صدا، بهترین توزیع هوا را داشته باشند.خروجی هوا دستگاه تصفیه هوا

فن آوری 100% سالم

فن آوری سالم دستگاه تصفیه هوافن آوری فیلتراسیون ®HyperHEPA ما ایمن ترین، سالم ترین و موثر ترین راه برای تمیز کردن هوا می باشد. از بین دستگاه‌های تصفیه هوا، تنها کارایی دستگاه تصفیه هوای IQAir در فیلتر کردن موثر ذرات تا اندازه 0.003 میکرون ثابت شده است و ما بدون استفاده از فن آوری‌های خطرناک و یا تایید نشده مانند تولید اوزن، یونیزاسیون، اشعه ماوراء بنفش، مواد شیمیایی وروش‌های ناسالم دیگر به این مهم دست یافته ایم.وقتی فیلتر ®HyperHEPA بدون ایجاد عوارض جانبی مضر، می تواند محافظت شما در برابر آلودگی هوا را تضمین کند، چرا باید سلامتتان را با وسایل ناکارآمد به خطر بیاندازیم؟

تعویض آسان فیلتر

فیلتر دستگاه تصفیه هواطراحی ماجولار در دستگاه های تصفیه هوای شرکت IQAir امکان دسترسی به همه فیلترها را طی چند ثانیه فراهم می سازد. به آسانی با آزادکردن کردن بازوهای قفل کننده و کشیدن فیلترها به بیرون از فریم، تقریباً همه می‌توانند به سادگی و بدون استفاده از ابزار خاص، هر یک از فیلترهای دستگاه را در مدتی کوتاه تعویض کنند.هیچ دستگاه تصفیه هوای دیگری از لحاظ سهولت در نگهداری دستگاه، حتی قابل مقایسه با دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir  نیست.

آب بندی بدون نقص

کارایی عنوان شده برای بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا رقمی تئوری است. نشتی های داخلی بین اجزای مختلف، بازدهی واقعی بیشتر دستگاه های تصفیه هوا را کاهش می‌دهد. دستگاه های تصفیه هوای IQAir دارای حق ثبت اختراع  برای فن‌آوری 3D UltraSeal TM است. پیش از هر چیز، نشت بندی کاغذ چین خورده‌ی فیلتر با قاب آن تضمین می‌شود. دوم این که فن‌آوری 3D UltraSeal، هوابندی کامل بین قاب فیلتر و محفظه را تضمین می کند. و سوم این که هوابندی بین اجزاء، دستگاه را به یک سیستم نفوذناپذیر در برابر هوا تبدیل کرده است. به همین دلیل، کارایی کلی دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir  از کارایی عنوان شده  سایر دستگاه‌های تصفیه هوا بیشتر است.آب بندی بدون نقص دستگاه تصفیه هوا

جدیدترین مدل فن

فن جدید دستگاه تصفیه هوادر نسخه ی جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir، از قوی‌ترین فن‌ موجود استفاده شده است که قدرت بالای این فن، نتایج بهتری را در تصفیه هوا به همراه دارد. طراحی بهینه شده از جدیدترین فناوری آیرودینامیک برای تبدیل انرژی به هوای بیشتر و آلودگی صوتی کمتر بهره برده است. این فن دارای قدرت حیرت انگیز cfm 780 (m³/h 1325) در دور rpm 2750 می باشد. با توجه به این که هر فن به طور جداگانه تنظیم و در آن از بلبرينگ های فولادی استفاده می شود، عمر کاری آن چند سال بیشتر از سایر فن‌ها می باشد. در مدل جدید دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir ، فن درون دستگاه توسط هشت ضربه گیر از محفظه دستگاه جدا شده که صدای دستگاه را به مراتب کاهش می‌دهد.

فیلترهای کارآمد

فیلترهای بی همتای IQAir  قادرند ذرات ریز و فوق ریز را به خوبی فیلتر کنند.                                       بیشتر بخوانید↓
                                    فیلتر هپا

کنترل از راه دور

کنترل ز راه دور دستگاه تصفیه هوا

یک ریموت کنترل باریک و پرقدرت برای کنترل راحت‌تر دستگاه تصفیه هوا از هر گوشه ی اتاق تهیه شده است. با این ریموت کنترل، سرعت فن و تایمر از راه دور به راحتی قابل تنظیم است.

سیستم کنترلی پیشرفته

هر دستگاه تصفیه هوای IQAir  دارای شش سرعت چرخش فن می باشد و سیستم کنترلی دستگاه به شما این امکان را می دهد که به آسانی عملیات خودکار را از طریق یک تایمر شب/روز تنظیم کنید. این به شما کمک می کند تنها زمانی که نیاز به تصفیه هوا دارید، دستگاه کار کند که این امر، افزایش عمر فیلترها و کاهش هزینه های انرژی را برای شما به همراه دارد. همچنین، نمایشگر هوشمند عمر فیلتر، زمان دقیق تعویض فیلترها را بر اساس استفاده واقعی پیش بینی می کند و چراغ های رنگی به شما نشان می‌دهند که چه زمانی هر یک از فیلترها را باید تعویض کنید.کنترلگرهای دستگاه تصفیه هوا

قابلیت جابه جایی

جابه جایی دستگاه تصفیه هوایک  دستگیره بالای دستگاه تصفیه هوا و چرخ های محکم در پایین، جابه‌جایی آن را به هر نقطه از اتاق و خانه آسان می سازد و به شما این امکان را می‌دهد که دستگاه را به هر جایی که نیاز داشته باشید، منتقل کنید. همچنین وقتی که نیاز به تصفیه هوا نیست، به راحتی می‌توانید دستگاه خود را به داخل کمد یا هر جای دیگر منتقل کنید.

کیفیت سوئیس

کیفیت دستگاه تصفیه هوا"ساخت سوئیس"  تنها یک برچسب نیست، بلکه نشانه کیفیت فوق العاده، منحصر به فرد بودن، طراحی برتر، نوآوری، دقت و قابلیت اطمینان است. در صنعتی که در آن بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا با ادعای تولیدکنندگان همخوانی ندارد، ما هر دستگاه تصفیه هوای IQAir را تست و تضمین می کنیم. همه مراحل تولید  ما در سواحل بکر دریاچه کنستانس انجام می شود. با استفاده از با کیفیت ترین قطعات، یک تیم اختصاصی از صنعتگران ماهر و آموزش دیده و فرایندهای تولید مدرن که طی 50 سال تصحیح شده اند، IQAir توانسته است بهترین دستگاه تصفیه هوا در جهان را تولید کند. 

بیشترین کارایی و کمترین صدا

نسخه‌ی جدید دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir در تمام سرعت‌های فن، بدون تاثیر منفی بر عمر فیلتر و یا کارایی سیستم به طور متوسط 32% صدای کمتر ایجاد می کند. اکنون شما می توانید بدون ایجاد سروصدای آزار دهنده در محیط، هوای تمیز و سالم داشته باشید. طراحی "فن-در-مرکز" IQAir، موتور فن را میان فیلترهای گیرنده ی صدا قرار می دهد. محفظه دو جداره، انتقال صدا را به میزان موثری کاهش می دهد. ورق‌های لاستیکی، لرزش موتور را از محفظه دستگاه تصفیه هوا جدا می‌سازد. دریچه EvenFlow، ضمن این که هوا را با تلاطم کم و سرعت پایین وارد اتاق شما می کند، مانع از خروج صدا از دستگاه می‌شود. نتیجه آن، یک  دستگاه تصفیه هوای آرام و مناسب برای اتاق خواب شما می باشد.صدای کم دستگاه تصفیه هوا

جذب ذرات بسیار ریز

جذب ذرات ریز توسط دستگاه تصفیه هواحدود 90 %ذرات معلق در هوا، ذرات فوق ریز به اندازه‌ی 0.1 میکرون هستند و منبع اصلی تولید این ذرات، احتراق وسایل موتوری، پالایشگاه‌ها، کارخانجات صنعتی، و حتی پخت و پز است. ویروس‌ها نیز در رده‌ی ذرات معلق فوق ریز قرار می‌گیرند. اندازه کوچک ذرات فوق ریز به آنها این امکان را می دهد که به راحتی از طریق سیستم تنفس بدن استنشاق شوند و درون ریه‌ها انباشت و جذب خون شوند و در نهایت می توانند منجر به حمله های قلبی، سکته، آسم و حتی سرطان شوند.
تولید کنندگان دستگاه‌های تصفیه هوای رایج در بازارمی‌گویند که دستگاه‌های آنها فقط  ذرات بزرگتر از 0.3 میکرون را جذب می‌کند، اما دستگاه تصفیه هوای IQAir از این قضیه مستثنی است. 
کارایی فیلترهای HyperHEPA  شرکت IQAir در جذب 99.5 %همه ذرات کوچکتر از 0.003 میکرون – کوچکترین ذراتی که موجود هستند- تأیید و ثابت شده است. آزمایشات انجام شده توسط آزمایشگاه‌های مستقل و معتبر، اثربخشی فن‌آوری IQAir در جذب ذرات فوق ریز را تأیید کرده‌اند. وقتی موضوع محافظت در برابر ذرات فوق ریز مطرح است، دستگاه تصفیه هوای IQAir انتخابی تضمین شده است.

  

25 % هوای تمیز بیشتر

در نسخه ی جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir، از قوی ترین فن‌ تصفیه هوای خانگی، استفاده شده است، قدرت بالای این فن، نتایج بهتری را در تصفیه هوا به همراه دارد. طراحی بهینه شده، از جدیدترین فناوری آیرودینامیک برای تبدیل انرژی به هوای بیشتر و آلودگی صوتی کمتر بهره برده است. همچنین به کمک فناوری چین زدن فیلتر ®HyperHEPA (تا کردن ظریف کاغذ  فیلتر برای افزایش هرچه بیشتر سطح مؤثر فیلتراسیون)، بازدهی این دستگاه تصفیه هوا تا  38 %افزایش یافته است. این به معنی هوادهی بیشتر و در عین حال عمر بیشتر فیلترها می باشد که با کاهش هزینه های جایگزینی فیلترها، از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد.

هوای تمیزتر توسط دستگاه تصفیه هوا

 

 

100 برابر تصفیه بیشتر نسبت به فیلترهای HEPA معمولی

تصفیه هوای بیشتر به کمک فیلتر هایپر هپابر خلاف سایر دستگاه های تصفیه هوا، سیستم فیلتراسیون ®HyperHEPA شرکت IQAir، کوچکترین و مضرترین ذرات معلق هوا تا ابعاد 0.003 میکرون ــ که کوچترین ذرات موجود هستند ــ را به صورت کامل جذب می کند. این ذرات شامل ویروس‌ها، شوره بدن حیوانات خانگی، مایت‌ها، آلودگی هوا و حتی دود سیگار می شوند. دستگاه تصفیه هوای IQAir از فن آوری نانوالیاف و طراحی نوین استفاده می‌کند تا ذراتی 100 برابر کوچکتر از آنچه مورد ادعای سایر دستگاه‌های تصفیه هوا می باشد، را جذب کند. این تنها یک ادعا نیست، بلکه با آزمایش‌های سخت این ادعا را ثابت می‌کنیم.

 

 

کارایی تضمین شده

IQAir هردستگاه تصفیه هوای خود را جداگانه در کارخانه آزمایش می کند تا اطمینان حاصل شود که کارکرد آن، انتظارات مورد نظر ما را برآورده می کند. ما از یک دستگاه ذره شمار لیزری استفاده می‌کنیم تا مطمئن شویم که  فیلتر ®HyperHEPA، استانداردهای مورد نظر ما را نه در تئوری بلکه در عمل برآورده می کند. ما هوای خروجی دستگاه تصفیه هوا را تست می کنیم. در صورتی که هوای خروجی دستگاه حداقل 99/97% تمیزتر نباشد، دستگاه ارسال نمی‌شود. در یک برگه گواهی عملکرد که به صورت دستی امضا شده، جزئیات نتایج آزمایش‌ها آمده است که همراه با هر دستگاه تصفیه هوای Allergen 100 ارسال می‌شود.

کارایی تضمین شده دستگاه تصفیه هوا

 

38% عمر بیشتر برای فیلترها

عمر بیشتر فیلتر دستگاه تصفیه هوادر نسخه‌ی جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir، پیشرفته ترین فناوری چین زنی فیلتر استفاده شده است. این فن آوری نه تنها جریان هوا را افزایش می دهد، بلکه ظرفیت جذب ذرات را در پیش فیلتر ™PreMax به میزان 20 % و در فیلتر اصلی®HyperHEPA به میزان 38 درصد افزایش می‌دهد. این امر دفعات تعویض فیلترها را کاهش می‌دهد و در نتیجه از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است.
 
جزئیات فنی
شرکت سازندهIQAir
مدلHEALTHPRO 250
نوع دستگاهدستگاه تصفیه هوا
توان مصرفی (KW)20 تا 135 وات
گارانتی3 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش
ارتفاع710 میلی متر
طول410 میلی متر
عرض380 میلی متر
وزن16 کیلو گرم
رنگ درب و بدنهسفید

نوشتن دیدگاه

دستگاه تصفیه هوا آی کیو ایر IQAir HEALTHPRO 250


برای مشاهده سایر تصفیه هواهای آی کیو ایر روی این لینک کلیک کنید

دستگاه تصفیه هوا IQAir، ظرفیت هوادهی:50 تا 440 متر مکعب در ساعت، دامنه فضای تحت پوشش:100 تا 120 متر، توانایی تصفیه :عوامل آلرژی زا گرده، شوره، گرد و خاک، مایت، قارچ ها/ ذرات معلق و غبار بسیار ریز / بو و آلاینده های شیمیایی / باکتری ها و ویروس ها / دود، فیلتر قابل تعویض، تعداد فیلتر :3، پیش فیلتربا مساحت 2.8 متر مربع / فیلتر کربن فعال و آلومینای اشباع شده به مقدار 2.5 کیلوگرم / فیلتر هپا با مساحت 5 متر مربع، تعداد سرعت فن :6، ریموت کنترل، یادآوری زمان تعویض/پاکسازی فیلتر ها، میزان صدا :22 تا 57 دسی بل

فیلترهای دستگاه نیز قابل تامین می باشند

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

فقط برای نمایش

کد QR

منو

مقایسه 0