دستگاه تصفیه هوا آی کیو ایر IQAir GC MultiGas

جدید

دستگاه تصفیه هوا IQAir، ظرفیت هوادهی:50 تا 400 متر مکعب در ساعت، دامنه فضای تحت پوشش:100 تا 120 متر، توانایی تصفیه :عوامل آلرژی زا نظیر گرده، شوره، گرد و خاک، مایت، قارچ ها و... / ذرات معلق و غبار بسیار ریز / بو و آلاینده های شیمیایی / باکتری ها و ویروس ها / دود سیگار در بالا ترین کیفیت، فیلتر قابل تعویض، تعداد فیلتر :4، فیلتر کربن فعال و آلومینای اشباع شده به مقدار 2.5 کیلوگرم تعداد سرعت فن :6، ریموت کنترل، صفحه نمایش، یادآوری زمان تعویض/پاکسازی فیلتر ها، بالا ترین میزان جذب آلاینده های شیمیایی میزان صدا :22 تا 57 دسی بل

فیلترهای دستگاه به صورت جداگانه قابل تامین می باشند

جزییات بیشتر

  • بهین میتراک ( 36 ماهه )
 
بررسی تخصصی

21 %هوای پاک بیشتر

در نسخه ی جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir، از قوی‌ترین فن‌ تصفیه هوای خانگی، استفاده شده است. قدرت بالای این فن، نتایج بهتری را در تصفیه هوا به همراه دارد. طراحی بهینه شده، از جدیدترین فناوری آیرودینامیک برای تبدیل انرژی به هوای بیشتر و آلودگی صوتی کمتر بهره برده است. همچنین به کمک فناوری چین زدن پیش فیلتر ®HyperHEPA (تا کردن ظریف کاغذ  فیلتر برای افزایش هرچه بیشتر سطح مؤثر فیلتراسیون)، بازدهی این دستگاه تصفیه هوا تا 21% افزایش یافته است. این به معنی هوادهی بیشتر و در عین حال عمر بیشتر فیلترها می باشد که با کاهش هزینه های جایگزینی فیلترها، از لحاظ اقتصادی بیشتر مقرون به صرفه می‌باشد.نسخه ی جدید دستگاه تصفیه هوا

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

جذب ذرات فوق ریز

دستگاه تصفیه هوا کارامدحدود 90 %ذرات معلق در هوا، ذرات فوق ریز به اندازه‌ی 0.1 میکرون هستند و منبع اصلی تولید این ذرات، احتراق وسایل موتوری، پالایشگاه‌ها، کارخانجات صنعتی، و حتی پخت و پز است. ویروس‌ها نیز در رده‌ی ذرات معلق فوق ریز قرار می‌گیرند. اندازه کوچک ذرات فوق ریز به آنها این امکان را می دهد که به راحتی از طریق سیستم تنفس بدن استنشاق شوند و درون ریه‌ها انباشت و جذب خون شوند و در نهایت می توانند منجر به حمله های قلبی، سکته، آسم و حتی سرطان شوند.
تولید کنندگان دستگاه‌های تصفیه هوای رایج در بازارمی‌گویند که دستگاه‌های آنها فقط  ذرات بزرگتر از 0.3 میکرون را جذب می‌کند، اما دستگاه تصفیه هوای IQAir از این قضیه مستثنی است.
کارایی فیلترهای HyperHEPA  شرکت IQAir در جذب 99.5 %همه ذرات کوچکتر از 0.003 میکرون – کوچکترین ذراتی که موجود هستند- تأیید و ثابت شده است. آزمایشات انجام شده توسط آزمایشگاه‌های مستقل و معتبر، اثربخشی فن‌آوری IQAir در جذب ذرات فوق ریز را تأیید کرده‌اند. وقتی موضوع محافظت در برابر ذرات فوق ریز مطرح است، دستگاه تصفیه هوای IQAir انتخابی تضمین شده است.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

100 ماسک گاز

قدرت جذب شیمیایی کارتریج فیلتر دستگاه تصفیه هوای GC MultiGas برابر بیش از 100 ماسک گاز است.دستگاه تصفیه هوا

 

بیشترین مقدار تخلخل های ریز

کربن فعال دستگاه تصفیه هواکربن فعال استفاده شده در کارتریج فیلتر دستگاه تصفیه هوای GC MultiGas به روشی فعال شده است که بیشترین مقدار میکروتخلخل را داشته باشد. تنها این تخلخل‌های ریز، درجذب بو و مواد شیمیایی از هوایی که تنفس می کنید، موثر می باشند. فیلتر دستگاه‌های تصفیه هوای IQAir  حاوی بیشترین مقدار میکروتخلخل برای محافظت از سلامتی شما است.

کارایی تضمین شده

 
IQAir هردستگاه تصفیه هوای خود را جداگانه در کارخانه آزمایش می‌کند تا اطمینان حاصل شود که کارکرد آن، انتظارات مورد نظر ما را برآورده می کند. ما از یک دستگاه ذره شمار لیزری استفاده می‌کنیم تا مطمئن شویم که  فیلتر ®HyperHEPA، استانداردهای مورد نظر ما را نه تنها در تئوری بلکه در عمل نیز برآورده می کند. ما هوای خروجی دستگاه را تست می کنیم. در صورتی که هوای خروجی دستگاه حداقل 99% تمیزتر نباشد، دستگاه تصفیه هوا ارسال نمی‌شود. در یک برگه گواهی عملکرد که به صورت دستی امضا شده، جزئیات نتایج آزمایش‌ها آمده است که همراه با هر دستگاه‌ ارسال می‌شود.
کارایی تضمین شده دستگاه تصفیه هوا

  

20 %عمر بیشتر فیلترها

فیلترهای ماندگار دستگاه تصفیه هوادر نسخه‌ی جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir، از پیشرفته‌ترین فناوری چین زنی فیلتر استفاده شده است. این فن آوری نه تنها جریان هوا را افزایش می دهد، بلکه ظرفیت جذب ذرات را در پیش فیلتر به میزان 20 % افزایش می‌دهد. این امر دفعات تعویض فیلترها را کاهش داده و در نتیجه از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است.

   

حساسیت چندگانه شیمیایی

 سوزش چشم، خس خس سینه، خستگی، رینیت( التهاب مخاط بینی)، گلودرد یا سرفه و خارش پوست از علائم بیماری ای به نام حساست چند گانه شیمیایی (MCS) است. افراد مبتلا به این بیماری از حساسیت بالا به مواد شیمیایی خانگی و سایر محصولات رنج می‌برند. بهترین راه حل برای درمان MCS، حذف آلاینده های هوا و مواد شیمیایی است که باعث بیماری وحساسیت می شوند. از آنجایی که غلظت آلودگی هوا در محیط داخلی معمولاً بسیار بالاتر از آلودگی هوا در فضاهای باز است، یک کارشناس برجسته پزشکی به این نتیجه رسیده است که: "دستگاه های تصفیه هوا که هم ذرات و هم مواد شیمیایی را از هوای محیط داخلی حذف می کند، به میزان قابل توجهی برای بیماران MCS، مناسب می باشند".

کارشناسان، دستگاه تصفیه هوای IQAir را به عنوان بهترین دستگاه موجود برای افراد مبتلا به MCS ارزیابی کرده اند. بیشتر دستگاه های تصفیه هوا به اندازه کافی برای بهبود کیفیت هوا موثر نیستند. علاوه بر این، دستگاه تصفیه هوای IQAir ازروش های مولد محرک شیمیایی مانند اوزن، استفاده نمی کند. همچنین محصولات IQAir از پلاستیک های ABS مورد مصرف در صنعت رایانه ساخته شده اند که هیچ گازی ساطع نمی کنند.
 

دستگاه تصفیه هوا مناسب برای حساسیت

روجی هوای 320 درجه

بیشتر دستگاه‌های تصفیه هوا، از طریق یک خروجی کوچک و پر سروصدا هوای تصفیه شده را، وارد اتاق می‌کنند. دستگاه تصفیه هوای IQAir به نحوی طراحی شده است که با خروجی 320 درجه، هوا را در جهات بیشتر بدون ایجاد جریان هوای آزار دهنده و یا سروصدا تامین می کند. دستگاه‌های تصفیه هوای دیگر، جریان‌ هوای آزار دهنده ایجاد می‌کنند و امکان ایجاد هوای پاک و تمیز را، محدود می سازند. با خروج متعادل هوای پاک از طریق یک دریچه توزیع کننده 320 درجه ™EvenFlow در دستگاه های تصفیه هوای شرکت IQAir، کارایی دستگاه افزایش می یابد. تعبیه‌ی دریچه‌ی عریض خروج هوا باعث می شود که دستگاه ها با ایجاد کمترین صدا، بهترین توزیع هوا را  داشته باشند.

خروجی هوای دستگاه تصفیه هوا
 

 

فن آوری 100 % سالم

فن آوری سالم دستگاه تصفیه هوافن آوری فیلتراسیون HyperHEPA® ما ایمن ترین، سالم ترین و موثر ترین راه برای تمیز کردن هوا می باشد. فیلترهای ذرات دستگاه تصفیه هوای GC multigas  در مجموع 99% از ذرات معلق بزرگتر از 0.3 میکرون را بدون استفاده از فن آوری های نا امن و یا تایید نشده مانند تولید اوزن، یونیزاسیون و اشعه ماوراء بنفش جذب می‌کند. همچنین فیلتر نهایی دارای بار الکتروستاتیک است تا هر ذره ای که احتمالا از مدیای کربن فعال و آلومینا آزاد می‌شود را جذب کند. وقتی فیلتر ®HyperHEPA بدون ایجاد عوارض جانبی مضر، می تواند محافظت شما در برابر آلودگی هوا را تضمین کند، چرا باید سلامتتان را با وسایل ناکارآمد به خطر بیاندازیم؟ 

  

بیشترین کارایی و کمترین صدا

نسخه‌ی جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir در تمام سرعت‌های فن، بدون تاثیر منفی بر عمر فیلتر و یا کارایی سیستم به طور متوسط 32% صدای کمتر ایجاد می کند. اکنون شما می توانید بدون ایجاد سروصدای آزار دهنده در محیط، هوای تمیز و سالم داشته باشید. طراحی "فن-در-مرکز" IQAir، موتور فن را میان فیلترهای گیرنده ی صدا قرار می دهد. محفظه دو جداره، انتقال صدا را به میزان موثری کاهش می دهد. ورق‌های لاستیکی، لرزش موتور را از محفظه دستگاه تصفیه هوا جدا می‌سازد. دریچه EvenFlow، ضمن این که هوا را با تلاطم کم و سرعت پایین وارد اتاق شما می کند، مانع از خروج صدا از دستگاه می‌شود. نتیجه‌ی‌ آن، یک دستگاه تصفیه هوای آرام و مناسب برای اتاق خواب شما می باشد.دستگاه تصفیه هوا کم صدا ولی کارامد

 

کیفیت سوئیس

"ساخت سوئیس"  تنها یک برچسب نیست، بلکه نشانه کیفیت فوق العاده، منحصر به فرد بودن، طراحی برتر، نوآوری، دقت و قابلیت اطمینان است. در صنعتی که در آن بیشتر دستگاه های تصفیه هوا با ادعای تولیدکنندگان همخوانی ندارد، ما هر دستگاه تصفیه هوای IQAir را تست و تضمین می کنیم. همه مراحل تولید  ما در سواحل بکر دریاچه کنستانس انجام می شود. با استفاده از با کیفیت‌ترین قطعات، یک تیم اختصاصی از صنعتگران ماهر و آموزش دیده و فرایندهای تولید مدرن که طی 50 سال تصحیح شده اند، IQAir توانسته است بهترین دستگاه تصفیه هوا در جهان را تولید کند.  

صرفه جویی در مصرف انرژی

نسخه‌ی جدید محصصولات IQAir بسیار قدرتمند است، با این وجود مصرف آن بیشتر از یک لامپ معمولی نیست. در قلب این دستگاه تصفیه هوا، فن گریز از مرکز بسیار کارا و یک موتور بی نیاز از تعمیر وجود دارد. این ترکیب شگفت انگیز تا 1300 مترمکعب هوا در هر ساعت ارسال می‌کند، در حالی که مصرف آن در پایین‌ترین سرعت 27 وات و در بیشترین سرعت حداکثر 215 وات می باشد. در نتیجه، این دستگاه تصفیه هوابه عنوان پیشرفته ترین و کاراترین دستگاه تصفیه هوا در جهان، تنها مقدار بسیار کمی هزینه انرژی در بر خواهد داشت. دستگاه تصفیه هوا کم مصرف

  

تمیزترین هوای ممکن

فیلتراسیون دستگاه تصفیه هوا

دستگاه تصفیه هوای GC multigas  به گونه‌ای طراحی شده‌است تا تمام ذرات موجود در هوا را با بهترین فناوری در4 مرحله از بین ببرد. هوا توسط فن قوی از پایین دستگاه به داخل کشیده می‌شود و سپس در فرایندی مرحله به مرحله کاملا تصفیه می‌شود. هم چنین، به دلیل وجود طراحی بدون نشت IQAir، هوا به هیچ عنوان قبل از ورود به فیلترها به اتاق بر نمی‌گردد. فیلتراسیون این دستگاه تصفیه هوا دارای 4 مرحله است:

1. فیلتراسیون میکرو نانو ذرات: هوا در اولین مرحله از پیش فیلتر قدرتمند®HyperHEPA رد می‌شود و ذراتی مثل گرده‌ی گل‌ها، دود، باکتری و ویروس ها در این مرحله از هوا حذف می‌شوند.

2. گرانول های  کربن اکتیو موجود در کارتریج های استوانه ای دستگاه، ترکیبات آلی فرار(VOCها) را که عامل ایجاد بو هستند جذب می‌کند.

3. کارتریج‌های استوانه ای هم چنین شامل گلوله‌های ریز آلومینا است که سایر آلاینده‌های شیمیایی مضر هوا مثل فرمالدئید ها را از بین می‌برد.

4. فیلتر نهایی، ذرات ناشی از کربن اکتیو و آلومینا را توسط الیاف دارای بار الکتریسیته ساکن جذب می‌کند.

 

با کیفیت ترین مواد

IQAir به خوبی می‌داند که برای بسیاری، به خصوص کسانی که از حساسیت‌های چندگانه‌ی شیمیایی رنج می‌برند، هرگونه بو و یا ماده شیمیایی در هوا ممکن است آزاردهنده باشد. بنابراین دستگاه تصفیه هوای GC multigas درعین حال که در تصفیه هوا بی رقیب است، هیچگونه ماده‌ی اضافه‌ای را نیز هنگام تصفیه به هوا اضافه نمی‌کند. به همین دلیل مواد دستگاه تصفیه هوای GC multigas  از با کیفیت ترین پلاستیک‌های ABS تشکیل شده‌است.با کیفیت ترین مواد در ساخت دستگاه تصفیه هوا

   

آب بندی 3D UltraSeal

آب بندی دستگاه تصفیه هواکارایی عنوان شده برای بیشتر دستگاه های تصفیه هوا رقمی تئوری است. نشتی های داخلی بین اجزای مختلف، بازدهی واقعی بیشتر دستگاه های تصفیه هوا را کاهش می‌دهد. دستگاه تصفیه هوای IQAir دارای حق ثبت اختراع  برای فن‌آوری 3D UltraSeal TM است. پیش از هر چیز، نشت بندی کاغذ چین خورده‌ی فیلتر با قاب آن تضمین می‌شود. دوم این که فن‌آوری 3D UltraSeal، هوابندی کامل بین قاب فیلتر و محفظه را تضمین می کند. و سوم این که هوابندی بین اجزاء، دستگاه را به یک سیستم نفوذناپذیر در برابر هوا تبدیل کرده است. به همین دلیل، کارایی کلی دستگاه های تصفیه هوای IQAir  از کارایی عنوان شده  سایر دستگاه‌های تصفیه هوا بیشتر است. 

  

جدیدترین مدل فن

در نسخه ی جدید دستگاه تصفیه هوای IQAir، از قوی‌ترین فن‌ موجود استفاده شده است که قدرت بالای این فن، نتایج بهتری را در تصفیه هوا به همراه دارد. طراحی بهینه شده از جدیدترین فناوری آیرودینامیک برای تبدیل انرژی به هوای بیشتر و آلودگی صوتی کمتر بهره برده است. این فن دارای قدرت حیرت انگیز cfm 780 (m³/h 1325) در دور rpm 2750 می باشد. با توجه به این که هر فن به طور جداگانه تنظیم و در آن از بلبرينگ های فولادی استفاده می شود، عمر کاری آن چند سال بیشتر از سایر فن‌ها می باشد. در مدل جدید دستگاه های تصفیه هوای IQAir ، فن درون دستگاه توسط هشت ضربه گیر از محفظه دستگاه جدا شده که صدای دستگاه را به مراتب کاهش می‌دهد.فن جدید دستگاه تصفیه هوا

سیستم کنترلی پیشرفته

کنترلگرهای دستگاه تصفیه هواهر دستگاه تصفیه هوای IQAir  دارای شش سرعت چرخش فن می باشد و سیستم کنترلی دستگاه به شما این امکان را می دهد که به آسانی عملیات خودکار را از طریق یک تایمر شب/روز تنظیم کنید. این به شما کمک می کند تنها زمانی که نیاز به تصفیه هوا دارید، دستگاه کار کند که این امر، افزایش عمر فیلترها و کاهش هزینه‌های انرژی را برای شما به همراه دارد. همچنین، نمایشگر هوشمند عمر فیلتر، زمان دقیق تعویض فیلترها را بر اساس استفاده واقعی پیش بینی می کند و چراغ های رنگی به شما نشان می‌دهند که چه زمانی هر یک از فیلترها را باید تعویض کنید.

   

قابلیت جا به جایی

دستگیره ای بالای دستگاه و چرخ های محکم در پایین، جابه‌جایی آن را به هر نقطه از اتاق و خانه آسان می سازد و به شما این امکان را می‌دهد که دستگاه را به هر جایی که نیاز داشته باشید،منتقل کنید. همچنین وقتی که نیاز به تصفیه هوا نیست، به راحتی می‌توانید دستگاه خود را به داخل کمد یا هر جای دیگر منتقل کنید.قابلیت جا به جایی دستگاه تصفیه هوا

 

 

 

فیلترهای کارآمد

فیلترهای بی همتای دستگاه تصفیه هوای IQAir  قادرند ذرات ریز و فوق ریز را به خوبی فیلتر کنند. حدود 90 %ذرات معلق در هوا، ذرات فوق ریز به اندازه‌ی 0.1 میکرون هستند و منبع اصلی تولید این ذرات، احتراق وسایل موتوری، پالایشگاه‌ها، کارخانجات صنعتی، و حتی پخت و پز است. ویروس‌ها نیز در رده‌ی ذرات معلق فوق ریز قرار می‌گیرند. اندازه کوچک ذرات فوق ریز به آنها این امکان را می دهد که به راحتی از طریق سیستم تنفس بدن استنشاق شوند و درون ریه‌ها انباشت و جذب خون شوند و در نهایت می‌توانند منجر به حمله های قلبی، سکته، آسم و حتی سرطان شوند.

تولید کنندگان دستگاه‌های تصفیه هوای رایج در بازارمی‌گویند که دستگاه‌های آنها فقط  ذرات بزرگتر از 0.3 میکرون را جذب می‌کند، اما IQAir از این قضیه مستثنی است.
کارایی فیلترهای HyperHEPA  شرکت IQAir در جذب 99.5 %همه ذرات کوچکتر از 0.003 میکرون – کوچکترین ذراتی که موجود هستند- تأیید و ثابت شده است. آزمایشات انجام شده توسط آزمایشگاه‌های مستقل و معتبر، اثربخشی فن‌آوری IQAir در جذب ذرات فوق ریز را تأیید کرده‌اند. وقتی موضوع محافظت در برابر ذرات فوق ریز مطرح است، دستگاه تصفیه هوای IQAir انتخابی تضمین شده است.
فیلتر دستگاه تصفیه هوا

 

بهترین مدیا برای تصفیه عالی

 دستگاه تصفیه هوای GC MultiGas دارای بهترین مدیای موجود در صنعت همراه با طراحی فوق العاده فیلتر برای  محافظت بی نقص در برابر گازها، بو و مواد شیمیایی می باشد. چهار کارتریج فیلتر جاذب گاز در دستگاه تصفیه هوای مدل GC MultiGas مجموعاً 5.4 کیلوگرم کربن فعال با بالاترین کیفیت دارند (نه  کربن کم کیفیت پوسته نارگیل استفاده شده در سایر دستگاه‌های تصفیه هوا). دستگاه تصفیه هوای IQAir همچنین از زئولیت که نوعی دیگر از فیلتر مدیا  با کیفیت کمتر و ارزان تر می باشد، استفاده نمی‌کند. گلوله‌های آلومینا که با پرمنگنات پتاسیم اشباع شده‌اند، فرمالدئید را از هوا حذف می کنند. شکل استوانه ای کارتریج های دستگاه تصفیه هوای GC MultiGas، بدون ایجاد افت فشار، امکان حداکثر تماس بین هوا و فیلتر مدیا را فراهم می سازند. در ضمن، دور هر یک از استوانه ها با فیلترهایی پوشانده شده است که از رها شدن هر گونه گرد و غبار مدیا به درون دستگاه تصفیه هوا جلوگیری کرده که این امر بهبود کلی کارایی دستگاه را به دنبال دارد.
 
جزئیات فنی
شرکت سازندهIQAir
مدلGC MultiGas
نوع دستگاهدستگاه تصفیه هوا
توان مصرفی (KW)20 تا 135 وات
گارانتی3سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش
ارتفاع710 میلی متر
طول410 میلی متر
عرض380 میلی متر
وزن20 کیلو گرم
رنگ درب و بدنهسفید
ظرفیت هوادهی (حجم هوای خروجی)50 تا 400 متر مکعب در ساعت
دامنه فضای تحت پوشش ( بسته به معماری فضای داخلی و ارتفاع سقف و .... این بازه ها دارای درصدی اختلاف هستند )100 تا 120 متر
توانایی تصفیهعوامل آلرژی زا نظیر گرده، شوره، گرد و خاک، مایت، قارچ ها و... / ذرات معلق و غبار بسیار ریز / بو و آلاینده های شیمیایی / باکتری ها و ویروس ها / دود سیگار در بالا ترین کیفیت
فیلتر قابل تعویضدارد
تعداد فیلتر4
فیلتر هپادارد
فیلتر کربن فعال (اکتیو)دارد
فیلتر پلاسماندارد
عملکرد یونیزاسیونندارد
لامپ یو ویندارد
سایر فیلتر هافیلتر های استوانه ای از جنس گرانول های کربن فعال و آلومینای اشباع شده
تعداد سرعت فن6
سایر ویژگی های تصفیهبالا ترین میزان جذب آلاینده های شیمیایی
ریموت کنترلدارد
قابلیت اتصال به شبکه اینترنتندارد
تایمرندارد
صفحه نمایشدارد
یادآوری زمان تعویض/پاکسازی فیلتر هاندارد
تشخیص آلودگی محیطندارد
عملکرد خودکار بنا به میزان آلودگیندارد
میزان صدا22 تا 57 دسی بل

نوشتن دیدگاه

دستگاه تصفیه هوا آی کیو ایر IQAir GC MultiGas

دستگاه تصفیه هوا IQAir، ظرفیت هوادهی:50 تا 400 متر مکعب در ساعت، دامنه فضای تحت پوشش:100 تا 120 متر، توانایی تصفیه :عوامل آلرژی زا نظیر گرده، شوره، گرد و خاک، مایت، قارچ ها و... / ذرات معلق و غبار بسیار ریز / بو و آلاینده های شیمیایی / باکتری ها و ویروس ها / دود سیگار در بالا ترین کیفیت، فیلتر قابل تعویض، تعداد فیلتر :4، فیلتر کربن فعال و آلومینای اشباع شده به مقدار 2.5 کیلوگرم تعداد سرعت فن :6، ریموت کنترل، صفحه نمایش، یادآوری زمان تعویض/پاکسازی فیلتر ها، بالا ترین میزان جذب آلاینده های شیمیایی میزان صدا :22 تا 57 دسی بل

فیلترهای دستگاه به صورت جداگانه قابل تامین می باشند

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

فقط برای نمایش

کد QR

منو

مقایسه 0