هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

ماشین ظرفشویی ال جی KD-827 SW

برچسب انرژی:A++، ظرفیت :14 نفره، تعداد آبپاش:3، میزان متوسط مصرف آب :10لیتر، تعداد برنامه های شست و شو :7، برنامه های شست و شو :7 برنامه شستشو، 7 برنامه انتخابی اضافی، 3 برنامه شستوشو با بخار، تشخیص خودکار حجم ظروف، قابلیت نصف شست و شو، اشعه ماورا بنفش، سیستم تاخیر شست و شو، خشک کن، موتور دایرکت درایور اینورتر، صفحه نمایش دیجیتال، سیستم کم صدا، فقل کودک، نشانگر زمان باقی مانده، سیستم محافظت از ظروف شیشه ای، سیستم تشخیص عیب خودکار / سایر :استریلیزه کردن با شستشو در دمای 80 درجه 3 حالت اختیاری با شدت فشار آب SPRAY

Give a Name

افزودن به لیست دلخواه

ویژگی ها

اطلاعات کلی

شرکت سازنده : ال جی
مدل : KD-827SW
نوع دستگاه : ماشین ظرفشویی
برچسب انرژی : A++
برق مصرفی (V) : 220

مشخصات فیزیکی

عمق : 600mm
پهنا : 600mm
ارتفاع : 850mm
رنگ درب و بدنه : سفید

مشخصات ظرفشویی

ظرفیت : 14 نفره
تعداد آبپاش : 3
میزان متوسط مصرف آب : 10لیتر
قابلیت شست و شو با آب کم :
تعداد برنامه های شست و شو : 7
برنامه های شست و شو : 7 برنامه شستشو، 7 برنامه انتخابی اضافی، 3 برنامه شستوشو با بخار
تشخیص خودکار حجم ظروف جهت مصرف بهینه :
قابلیت نصف شست و شو (شست و شو اقتصادی ( کار با نصف ظرفیت دستگاه )) جهت مصرف بهینه :
اشعه ماورا بنفش :
سیستم تاخیر شست و شو (قابلیت تعیین زمان شروع شست و شو به صورت خودکار) :
خشک کن :

مشخصات سبد ها و متعلقات ظرفشویی

تعداد سبد (تعداد سبد ظروف+سایر محفظه ها در صورت وجود) : 4
محل مخصوص قاشق چنگال :
شست و شو قابلمه و ظروف بزرگ :
قابلیت تنظیم ارتفاع سبد :

سایر ویژگی ها و قابلیت های ظرفشویی

میزان صدا : 38دسی بل
نوع موتور : دایرکت درایور اینورتر
صفحه نمایش دیجیتال :
سیستم کم صدا :
فقل کودک :
سختی گیر آب :
نشانگر زمان باقی مانده :
نشانگر میزان نمک و مایع :
سیستم محافظت از ظروف شیشه ای :
سیستم تشخیص عیب خودکار :
سایر : استریلیزه کردن با شستشو در دمای 80 درجه 3 حالت اختیاری با شدت فشار آب SPRAY

ال جی
KD-827SW
ماشین ظرفشویی
A++
220
600mm
600mm
850mm
سفید
14 نفره
3
10لیتر
7
7 برنامه شستشو، 7 برنامه انتخابی اضافی، 3 برنامه شستوشو با بخار
4
38دسی بل
دایرکت درایور اینورتر
استریلیزه کردن با شستشو در دمای 80 درجه 3 حالت اختیاری با شدت فشار آب SPRAY

ماشین ظرفشویی پیشرفته ال‌جی KD-827S از شست‌وشوی هوشمند با تکنولوژی بخار ال‌جی برخوردار است. جت پمپ این محصول مجهز به تکنولوژی اینورتر دایرکت درایو است.این ماشین ظرفشویی  ۳ طبقه مجزا با سبد قابل تنظیم (Smart Rack) دارد و نمودار مصرف انرژی آن ++A است.

با استفاده از سه برنامه شست‌وشو با بخار ملایم (Steam care)، شست‌وشوی دوگانه بخار (Steam Dual Spray) و شست‌وشو با بخار قدرتمند (Steam Power) علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف آب، ظروف کثیف خود را به صورت یکنواخت و بسیار تمیز بشویید. با استفاده از این سیستم دیگر هیچگاه نیاز به شست‌وشوی اضافی ظروف خود نخواهید داشت. با سیستم بخارشوی ال‌جی، دیگر نیازی به شست‌وشوی اولیه (Prewash) ظروف بسیار کثیف نخواهید داشت زیرا این سیستم قدرتمند امکان شست‌وشو دقیق ظروف با هر سطح کثیفی را خواهد داشت. همچنین سیستم شست‌وشوی دوگانه با بخار این امکان را بوجود خواهد آورد که ظروف با فشار متفاوتی در طبقات شست‌وشو شوند.

با موتور دایرکت درایو اینورتر، ماشین ظرفشویی ال‌جی ۱۰ لیتر فضای بیشتری نسبت به دیگر ماشین ظرفشویی‌های موجود در بازار دارد و همچنین نسبت به سایر ماشین ظرفشویی‌های متداول در بازار صدای کمتری تولید می‌نماید.

سیستم شست‌وشوی Vario به طور متناوب، جهت پاشیدن آب را به سمت سبد بالا و سبد پایین تغییر می‌دهد. از آنجا که در هر زمان یک سیستم آب‌فشان در حال کار است فشار آب قدرتمندتر و شست‌وشوی بهتری را در اختیار شما می‌گذارد. همچنین، باعث کاهش هزینه آب و برق می‌شود. برنامه‌های گوناگون ماشین‌های ظرفشویی ال‌جی، از قبیل Prewash که برای ظرف‌های بسیار کثیف به کار می‌رود، Rinse Plus که برای آبکشی مجدد ظروف به منظور از بین بردن اثر ماده تمیزکننده به کار می‌رود و برنامه Half Load برای شست‌وشوی حجم کمی از ظروف (شست‌وشوی مجزای طبقات) به همراه دیگر برنامه‌ها، به بهترین نحو پاکیزگی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

پس از عمل خشک‌کن، فضای محفظه مرطوب است. رطوبت محفظه شست‌وشو، عامل مناسبی برای تکثیر باکتری‌های باقیمانده است. لامپ اشعه ماورای بنفش با ساطع کردن اشعه، ساختار DNA باکتری‌ها را تخریب و مانع از تکثیر آنها می‌شود.

افزایش ارتفاع کابین (محفظه) تا ۳۵ سانتیمتر امکان استفاده از ظروف بزرگتر را میسر می‌کند. به واسطه انعطاف‌پذیری سبدهای داخل ظرفشویی ال‌جی، امکان قرادادن ظروف کوچک و بزرگ محیا شده است.

ظرفیت شست‌وشو از ۱۲ نفر به ۱۴ نفر افزایش یافته است. این محصول بسیار آرام و کم صدا است و میزان صدا به ۳۸ دسی‌بل در مقایسه با ۴۵ دسی‌بل در ماشین ظرفشویی‌های معمولی کاهش یافته است.

با سیستم عیب یاب هوشمند یا Smart Diagnosis System به حضور تکنسین فنی نیاز نیست و صرفاً از طریق تماس تلفنی با مرکز خدمات گلدیران، هرگونه نقص احتمالی دستگاه تشخیص و رفع می‌شود. بدین منظور کافی است با خدمات تماس گرفته و گوشی خود را در نزدیکی دستگاه قرار دهید تا تکنسین فنی ما هرگونه نقص احتمالی را تشخیص داده و سریعاً راهکار مورد نظر را با شما در میان بگذارد.

با تکنولوزی بخارشوی ال جی دیگر نیازی به شستشوی اولیه ظروف پیش از قرار دادن درون ماشین ظرفشویی نخواهد بود
سیستم بخارشوی ال جی در عین شستشوی قدرتمند لطمه ای به ظروف نمی زند و با انرژی و حرارت بسیار بالا و در نتیجه نفوذ پذیری بالاتر ذرات بخار آب نسبت به آب داغ , شستشویی ایده آل و لکه بری فوق العاده به ارمغان می آورد

ظرفشویی ال جی KD-827SS

™LG SmartRack

قابلیت سبد هوشمند ال جی به شما این امکان را میدهد تا با تنظیم سبدها برای چینش بهینه انواع ظروف با ابعاد گوناگون دیگر با مشکل کمبود جا در ظرفشویی مواجه نشوید

ظرفشویی ال جی KD-827SS

موتور دایرکت درایو مجهز به فناوری اینورتر

موتور دایرکت درایو اینورتر ال جی با کنترل میزان انرژی مصرفی بر حسب میزان انرژی مورد نیاز دستگاه و بهینه سازی آن در مصرف برق صرفه جویی کرده و شدت پاشش آب را بر حسب نوع برنامه تنظیم می کند.

ظرفشویی ال جی KD-827SS

چرا موتور اینورتر دایرکت درایو ( جت پمپ اینورتر) ؟

موتور اینورتر دایرکت درایو بسیار باریک ال جی (جت پمپ مجهز به اینورتر) ,با ادغام دو فناوری اینورتر و موتور دایرکت درایو ,میزان مصرف آب و برق را به حداقل رسانیده است

ظرفشویی ال جی KD-827SS

اصول کار ماشین ظرفشویی

موتور اینورتر دایرکت درایو بسیار باریک ال جی (جت پمپ مجهز به اینورتر), قلب تپنده ی ماشین های ظرفشویی این شرکت است و چرخش و فشار آب را به شکل بسیار دقیقی کنترل می کند.

۱- آب از طریق لوله ورودی به داخل ظرفشویی وارد می شود.

۲- آب توسط هیتر گرم می شود.

۳- چرخش آب توسط موتور اینورتر دایرکت درایو شروع می شود.

۴- آب توسط بازوهای نازل (پاشش گر ) در کل محیط داخل ظرفشویی پخش می شود.

۵- آب پسماند (کثیف) توسط سیستم فیلتراسیون ۳ مرحله ای به منظور جلوگیری از انسداد لوله ها تصفیه می شود.

۶- تخلیه آب توسط پمپ تخلیه انجام می گیرد.

ظرفشویی ال جی KD-827SS

انرژی

ظرفشویی های نوآورانه ی ال جی , بازدهی و صرفه جویی در مصرف آب و انرژی بسیار بالایی را ارائه می کنند

ظرفشویی ال جی KD-827SS

کم صدا

کاهش صدای مزاحم در لوازم خانگی یک امر حیاتی است,
با سیستم LoDecibel™ ال جی , که از مواد عایق کاهش دهنده ی میزان صدا و موتور دایرکت درایو مجهز به فناوری اینورتر تشکیل شده است, شما تجربه ی کار با یک ماشین ظرفشویی بسیار کم صدا را خواهید داشت.

ظرفشویی ال جی KD-827SS

سیستم عیب یابی هوشمند

با استفاده از سیستم عیب یاب هوشمند ( ™ SmartDiagnosis ) , به سادگی با یک تماس تلفنی با دفتر پشتیبانی و خدمات, عیب دستگاه شناسایی شده و در کمترین زمان ممکن برطرف می گردد و دیگر نیازی به رفت و آمدهای مکرر تکنیسین برای رفع مشکل نیست