هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

لباسشویی سامسونگ WA11G9DE

برچسب انرژی :A، نوع مخزن :درب از بالا،ظرفیت :7 کیلویی، برنامه های شست شو :شست و شوی ضد چروک، شست و شوی ویژه لباس های ساری / ورودی آب گرم ، خشک کن، صفحه نمایش دیجیتال، بدنه ضد لرزش، قفل کودک درب ، تکنولوژی های خاص :دارای فیلتر جادویی، سایر ویژگی ها :جنس دیگ شستشو الماسه

Give a Name

افزودن به لیست دلخواه

ویژگی ها

اطلاعات کلی

شرکت سازنده : سامسونگ
مدل : WA11G9DE
نوع دستگاه : لباسشویی
برچسب انرژی : A
توان مصرفی (KW) : 1300
برق مصرفی (V) : 220

مشخصات فیزیکی

ارتفاع : 860 میلی متر
طول : 600 میلی متر
عرض : 600 میلی متر
رنگ درب و بدنه : سفید

مشخصات لباسشویی

نوع مخزن : درب از بالا
ظرفیت : 7 کیلویی
اندازه دهانه درب : متوسط
برنامه های شست شو : شست و شوی ضد چروک
ورودی آب گرم :
خشک کن :
صفحه نمایش دیجیتال :
بدنه ضد لرزش :
قفل کودک درب :
قفل کودک برنامه ها :
تکنولوژی های خاص : دارای فیلتر جادویی
سایر ویژگی ها : جنس دیگ شستشو : الماسه

سامسونگ
WA11G9DE
لباسشویی
A
1300
220
860 میلی متر
600 میلی متر
600 میلی متر
سفید
درب از بالا
7 کیلویی
متوسط
شست و شوی ضد چروک
دارای فیلتر جادویی
جنس دیگ شستشو : الماسه

تکنولوژی Wobble

تکنولوژی Wobble
ساختار منحصر به فرد لرزاننده Wobble که یکی از تکنولوژی های جدید و ابتکاری سامسونگ می باشد، جریان های آبی از تمامی جهات چپ و راست، بالا و پایین ایجاد کرده و شستشوی دینامیک 3بعدی را میسر می سازد.
لرزاننده Wobble

لرزاننده Wobble

رکورد جدید در پی اتکا به یک قلب تپنده جدید حاصل شد. سامسونگ سیستم لرزاننده Wobble جدید و ابتکاری را ابداع کرده است و بواسطه آن رضایت بیشتری از کیفیت شستشوی خود خواهید داشت.
بدون گره خوردن و در هم پیچیدن لباس ها!

بدون گره خوردن و در هم پیچیدن لباس ها!

در ماشین لباسشویی متداول از هر 18 لباس، 3 مورد گره می خورند. با این حال، تکنولوژی Wobble™ سامسونگ به نحوی عمل می کند که هیچ لباسی یا دست کم تنها یک لباس گره بخورد. تکنولوژی Wobble جدید و ابتکاری لباس هایی بدون گره، پیچ خوردگی و در هم رفتگی برایتان به ارمغان خواهند آورد. عملکرد ضد گره خوردن سامسونگ که 80 درصد بهبود یافته است، کمک می کند در مقایسه با ماشین های لباسشویی معمولی از آسایش خاطر بیشتری برخوردار باشید. 

- - کلیه اطلاعات درج شده در صفحه مشخصات محصول بر اساس یک آزمایش مقایسه ای بین WA90BW هفت کیلوگرمی (مدل جدید سامسونگ) و WA90VPBETH (مدل معمولی سامسونگ) می باشد که در آزمایشگاه داخلی سامسونگ انجام شده است.

- اعلام سلب مسئولیت: تکنولوژی Wobble سامسونگ از یک موتور لرزاننده Wobble استفاده می کند که جریانی عمودی ایجاد کرده و شستشو را بدون گره و بدون در هم پیچیدن ممکن می سازد. این امر در آزمایش مقایسه ای که سامسونگ میان مدل جدید WA908W 7KG Best مجهز به تکنولوژی Wobble و مدل معمولی WA90VPBETH خود انجام داده است به تایید رسیده است، نتیجه این آزمایش حاکی از %80 بهبود در کاهش گره خوردن و در هم پیچیدن لباس ها است. این بدان معنی است اگر 13 تکه لباس شسته شوند، در مدل قبلی 3 تکه لباس بهم گره خواهند خورد اما این رقم در مدل جدید به نصف یک تکه کاهش یافته است. گره خوردن و در هم پیچیدن ممکن است بسته به شرایط شستشو رخ دهند.
صرفه جویی آب!

صرفه جویی آب!

یک شستشوی 3 بعدی دینامیک که به کمک تکنولوژی Wobble™ سامسونگ ممکن شده است می تواند قدرت شستشو را افزایش داده و تا %30 در آب مصرف شده برای پاک کردن چرک و آلودگی ها صرفه جویی نماید. قدرت شستشوی عالی تایید شده در سطح جهانی باید که در مصرف آب صرفه جویی نماید.

برنامه شستشوی لباس های ساری

برنامه شستشوی لباس های ساری
برنامه شستشوی لباس های ساری (Sari Course) سامسونگ این امکان را برای شما فراهم می سازد تا ساری های ظریف و نازک خود را بدون گره خوردن و پیچ خوردگی بشویید تا لباس های ساری عاری از گره و پیچش داشته باشید.

مصرف مجدد آب

مصرف مجدد آب
با برنامه «مصرف مجدد آب» (Aqua Preserve) که آب مرحله آخر آبکشی را مجدداً مورد استفاده قرار می دهد، در مصرف آب صرفه جویی نمایید. ماشین لباسشویی بعد از آخرین مرحله آبکشی لباس ها، آب آنها را پیش از مرحله خشک کردن نهایی حفظ کرده و دوباره آنرا استفاده می کند تا در مصرف آب و هزینه های شما صرفه جویی کند! (این قابلیت تنها زمانی موجود خواهد بود که دو بار آبکشی را انتخاب کنید)

لباس هایی که از ماشین لباس شویی بیرون آورده می شوند عملاً خشک هستند

لباس هایی که از ماشین لباس شویی بیرون آورده می شوند عملاً خشک هستند
موتور قدرتمند دستگاه با سیستم توربو خشک کن هوا™ دیگ ماشین لباس شویی را با سرعت زیادی می چرخاند تا آب بیشتری از لباس ها خارج کرده و زمان لازم برای خشک شدن آنها را کاهش دهد. انتخاب یک ماشین لباس شویی سامسونگ به دلیل ترکیب هوای ورودی و قدرت توربو انتخابی بی نهایت آسان خواهد بود.

با فناوری دیگ الماسه™ لباس هایتان را همیشه نو نگه دارید

با فناوری دیگ الماسه™ لباس هایتان را همیشه نو نگه دارید
ساختار ویژه دیگ الماسه با منافذ کوچکتر محفظه ای عالی برای شستشوی ملایم اما موثر لباس های شما فراهم می سازد. لباس ها در دیگ مکعبی گیر نمی کنند و در نتیجه آسیبی نخواهند دید.

آخرین تنظیمات

آخرین تنظیمات
ماشین لباسشویی تنظیمات مربوط به آخرین چرخه شستشوی شما را به خاطر می سپارد و با فشار تنها یک دکمه به اجرا می گذارد.