لباسشویی سامسونگ WA11FDE

جدید

برچسب انرژی :A، نوع مخزن :درب از بالا، ظرفیت :7 کیلویی، تعداد برنامه های شست شو :5/ خشک کن، صفحه نمایش دیجیتال، بدنه ضد لرزش، قفل کودک درب / تکنولوژی های خاص :فیلتر جادویی، Mist Shower ، Air Turbo Drying System / سایر ویژگی ها :دو شیر ، دیگ استیل

جزییات بیشتر

 
بررسی تخصصی
ملاحظات بصری
هرچند ماشین های لباسشویی متداول نیز مدعی شستشوی آرام و ملایم لباس ها هستند، اما این ماشین لباسشویی W3050 است که مراقبت از لباس های شما را تا سطح جدیدی ارتقاء می بخشد. تکنولوژی Wobble سامسونگ با حرکات دینامیک آب و طراحی دیگ الماسه از فشارهای کششی و اصطکاک بر روی لباس ها می کاهد. این بدان معناست که لباس های شما کمتر چروک می شوند و شکل طبیعی خود را برای مدت زمان طولانی تری حفظ می کنند. تکنولوژی موتور اینورتر دیجیتال طول عمر بالاتر، کارکرد تقریباً بیصدا و بازده انرژی بهینه را به ارمغان می آورد. ماشین لباسشویی W3050 که زیبا، قابل اتکا و با رویکرد شستشوی ملایم لباس ها می باشد، به نحوی طراحی شده است که عضوی از زندگی روزمره شما باشد.

تکنولوژی WOBBLE: یک سیستم چرخشی کاملاً جدید برای محافظت لباس های ظریف و نازک

تکنولوژی Wobble: یک سیستم چرخشی کاملاً جدید برای محافظت لباس های ظریف و نازک
سامسونگ یک دستمال کاغذی تمیز را به عنوان نمونه جهت بررسی اینکه چگونه یک ماشین لباسشویی می تواند با ملایمت تمام لباس ها را شستشو نماید و در عین حال نهایت پاکیزگی را به همراه داشته باشد، تحت آزمایش قرار داده است. ماشین لباسشویی W3050 از واحدهای لرزاننده Wobble ابتکاری برای ایجاد حرکات چرخشی چند-جهتی شستشو دهنده استفاده می کند که آب را در تمامی بخش های محفظه شستشو به حرکت در می آورد. تکنولوژی Wobble استاندارد جدیدی در مراقبت از لباس ها و محافظت از الیاف پارچه ای ارائه می نماید که اساس آن کاستن از میزان اصطکاکی است که منجر به تغییر بافت و آسیب دیدن پارچه می شود. این تکنولوژی عملکرد لکه بری دستگاه را نیز بهبود می بخشد. اکنون می توانید افزایش محسوس در قدرت شستشوی ماشین لباسشویی را تجربه نمایید و لباس‌های خود را با دستگاهی بشویید که مراقبت بیشتری از لباس های حساس به عمل می آورد - و در کنار تمامی این مزایا، مصرف آب آن در مقایسه با ماشین‌های لباسشویی درب بالای فاقد تکنولوژی wobble به میزان قابل توجهی کمتر می‌باشد.

موتور اینورتر دیجیتال: در طراحی آن قدرت عملکرد طولانی‌مدت به همراه کارکرد بی‌صدا مدنظر قرار گرفته است

موتور اینورتر دیجیتال: در طراحی آن قدرت عملکرد طولانی‌مدت به همراه کارکرد بی‌صدا مدنظر قرار گرفته است
راز قدرت این موتور در تکنولوژی موتور اینورتر دیجیتالی (DIM) پیشرفته سامسونگ نهفته است. موتور DIM که از قطعات متحرک کمتری برخوردار است از طول عمر بالا و به تبع آن دوره ضمانت طولانی مدت 10 ساله برخوردار می‌باشد*. در طراحی این موتور مواردی چون کاهش مصرف انرژی مدنظر قرار گرفته است که از طریق استفاده از انرژی مغناطیسی دائمی حاصل از خاصیت آهنربایی امکان‌پذیر می‌گردد و از کمترین تأثیر منفی بر محیط زیست برخوردار خواهد بود. موتور DIM از فرسایش قطعات نیز جلوگیری کرده و سروصدای دستگاه در چرخه خشک کن را کاهش می‌دهد. 

*11 سال ضمانت در کشورهای آسیای شرقی.

زیبایی و سهولت استفاده برای ارتقاء زندگی شما

زیبایی و سهولت استفاده برای ارتقاء زندگی شما
طراحی ماشین لباسشویی W3050 به گونه ای است که با خانه شما مطابقت داشته باشد. گوشه‌های گرد یکدست آن به همراه رنگ مایه کرومی روشن ترکیبی زیبا از قدرتمندی و کارایی را به نمایش می گذارند. و جنبه های متفکرانه لحاظ شده در سطح خارجی و داخلی دستگاه - از جمله محفظه های شوینده بزرگ با سهولت بارگیری، پانل کنترل دسته ای دوگانه با طراحی اریب و درب جمع شونده ساخته شده از شیشه آبدیده به منظور بارگیری راحت تر - این ماشین لباسشویی را کاملاً متمایز می‌سازند.

دیگ الماسه

دیگ الماسه
شکل ساده و زیبای دیگ الماسه عملکرد شستشوی قدرتمند و در عین حال ملایم را به ارمغان می‌آورد. شستشو با برجستگی های الماسه لباس ها را به آرامی در تمامی بخش های دیگ حرکت می دهد و منافذ کوچک این دیگ الماسه از گیر کردن لباس ها در دیگ و آسیب آنها ممانعت به عمل می‌آورند. و نتیجه شستشو، لباس‌هایی کاملاً تمیز خواهند بود.

لباس‌ها را عاری از پرز دریافت نمایید

لباس‌ها را عاری از پرز دریافت نمایید
ماشین لباسشویی W3050 سامسونگ در زمینه شستشوی لباس‌ها بدون ایجاد هرگونه پرز فوق‌العاده عمل می‌کند. «فیلتر جادویی» میزان پرز دادن لباس‌ها را به حداقل می‌رساند و مشکل پرز‌ها و ضایعاتی که ماشین‌های لباسشویی معمولی بر روی لباس‌ها به جا می‌گذارند را برطرف می‌سازد. و تمیز کردن این فیلتر نیز به راحتی امکان‌پذیر می‌باشد. «فیلتر جادویی» از یک چراغ نشانگر ساده برخوردار است که هنگام نیاز به تخلیه پرزها از روی فیلتر به شما اطلاع می‌دهد - همان طور که می‌بینید عملکرد آن جادویی است.

سیستم خشک کن هوای توربو

سیستم خشک کن هوای توربو
خشک شدن لباس‌ها و پتوهای شسته شده به ویژه در صورتی که در یک منطقه با آب و هوای مرطوب به سر می‌برید مدت زمان زیادی به طول خواهد انجامید. در حین چرخه خشک کن، «سیستم خشک کن هوای توربو» (Air Turbo Drying System) محفظه شستشو را با سرعت زیاد به چرخش در می‌آورد و ورودی های هوای دوگانه با واردکردن حجم هوای بیشتر، آب بیشتری را از لباس ها خشک می‌کنند.

برنامه شستشوی اکوی دیگ

برنامه شستشوی اکوی دیگ
با تنظیم عقربه بر روی گزینه «شستشوی اکوی دیگ»، به همان راحتی که لباس‌های خود را می‌شویید، دیگ را نیز شستشو نمایید. چرخه شستشوی دیگ سازگار با محیط زیست ذرات شوینده باقی مانده در محفظه شستشو و چرک های جمع شده در آن را بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی معمول پاکسازی می‌کند. در رابطه با زمان مناسب برای شستشوی محفظه تردید دارید؟ پس از هر 40 چرخه شستشو، دستگاه با یک زنگ هشدار در این خصوص به شما یادآوری خواهد کرد.
 
جزئیات فنی
شرکت سازندهسامسونگ
مدلWA11FED
نوع دستگاهلباسشویی
برچسب انرژیA
توان مصرفی (KW)1300
برق مصرفی (V)220
ارتفاع860 میلی متر
طول600 میلی متر
عرض600 میلی متر
رنگ درب و بدنهسفید
نوع مخزندرب از بالا
ظرفیت7 کیلویی
اندازه دهانه دربمتوسط
تعداد برنامه های شست شو5
خشک کندارد
صفحه نمایش دیجیتالدارد
بدنه ضد لرزشدارد
قفل کودک دربدارد
قفل کودک برنامه هاندارد
تکنولوژی های خاصفیلتر جادویی / Mist Shower / Air Turbo Drying System
سایر ویژگی هادو شیر / دیگ استیل

نوشتن دیدگاه

لباسشویی سامسونگ WA11FDE

برچسب انرژی :A، نوع مخزن :درب از بالا، ظرفیت :7 کیلویی، تعداد برنامه های شست شو :5/ خشک کن، صفحه نمایش دیجیتال، بدنه ضد لرزش، قفل کودک درب / تکنولوژی های خاص :فیلتر جادویی، Mist Shower ، Air Turbo Drying System / سایر ویژگی ها :دو شیر ، دیگ استیل

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

کد QR

محصولات بازدیدشده

منو

مقایسه 0