لباسشویی سامسونگ H145 S

جدید

برچسب انرژی:++++A، دور موتور:1400، ظرفیت :12 کیلویی / دهانه درب بزرگ، ورودی آب گرم، خشک کن، صفحه نمایش دیجیتال، بدنه ضد لرزش، قفل کودک / تکنولوژی های خاص:تکنولوژی حباب ساز ، سیستم حفاظتی VOLT CONTROL ، سیستم کاهش صدا و لرزش VRT PLUS ، تشخیص میزان وزن لباس AUTO LOAD ، سیستم انتخاب گر JOG-DIAL / سایر ویژگی ها:تشخیص میزان وزن لباس ، برنامه خودکار شستشوی دیگ ، محافظت از الیاف با استفاده از دیگ الماس ضد چروک ، کاهش مصرف انرژی با هیتر سرامیکی

جزییات بیشتر

 
بررسی تخصصی
Ecobubble چگونه کار می کند؟

ژنراتور اکوبابل تولید حباب می کند ولی نه حباب های عادی! این دستگاه مخصوص با فرمول ویژه ای هوا، آب و ماده شوینده را در هم حل کرده و نوع خاص از حبابهای محافظ را تولید می کند که سرعت جذب بسیار بالایی دارند. در عمل این حبابهای خاص با سرعتی 40 برابر سریعتر جذب الیاف لباسها می شوند و قبل از شروع شستشو به داخل دیگ ماشین تزریق می گردند.

این انحلال ایده آل علاوه بر اینکه از باقی ماندن پودر حل نشده در بین البسه جلوگیری می کند بلکه با نفوذ یکنواخت و سریع، انواع لکه ها را بلافاصله از بین برده و حتی از ساییدگی لباسها در اثر چرخش سریع جلوگیری می کنند.

پس از تفاوت حبابهای خاص اکو بابل در فرمول تولید آنها، جذب سریع (40 برابر سریع تر(و همچنین محافظت آنها از الیاف است (چون قبل از شروع شستشو به داخل دیگ تزریق می شوند و مانند بالشتکی مانع از ساییدگی لباسها با دیهواره دیگ می شوند.)

تا 70% کاهش مصرف برق همراه با بهترین کیفیت شستشو

ماشین لباسشویی ecobubble برای شستشو از آب سرد استفاده می کنند. شستشوی با آب سرد اگر با تکنولوژی  ecobubble  همراه باشد، ماندگاری الیاف لباس را افزایش می دهد!

با اکوبابل سامسونگ دیگر نیازی به اتلاف انرژی برای گرم کردن آب نیست. به همین دلیل تا 70% باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود. این در حالی است که کیفیت شستشو نیز بهبود می یابد.

عدم آسیب دیدگی الیاف در نتیجه محافظت با حبابهای محافظ

حبابهای ویژه بدون نیاز به گرما یا برنامه های شستشوی بلند مدت و سخت، بطور یکنواخت و بسیار سریع در درون الیاف البسه نفوذ کرده و آلودگی ها و لکه ها را پاک می کنند. این حبابهای محافظ همچون بالشتکی از ساییدگی الیاف در دور چرخش بالا و یا برنامه های سخت و طولانی جلوگیری می کنند.

با وجود این حبابها البسه ورزشی و بارانی شما خاصیت ضد آب خود را از دست نمی دهد


در اثر ساییدگی الیاف آسیب دیده و خاصیت و فرم خود را از دست داده اند             الیاف لباس ساییده نشده اند و فرم طبیعی خود را دارند

هیتر سرامیکی ضد-رسوب با کارایی بالا و دوام بیشتر


سبک های لباس ها مدام تغییر می کنند، اما جای نگرانی نیست چراکه هیتر های سرامیکی با دوام سامسونگ کمک می کند لباسشویی شما لباس های جدیدی که هر ساله به بازار می آیند را نیز شستشو نماید.هیترهای سرامیکی از تشکیل رسوبات کلسیمی (آهکی) در دستگاه جلوگیری به عمل می آورند. در صورت تشکیل، رسوب کلسیم برق بیشتری مصرف می کند و برای حل کردن ترکیبات کلسیمی نیاز خواهید داشت از شوینده های خاصی استفاده کنید. قابلیت گرم شدن سریع ودیرتر ازدست دادن گرما هیترهای سرامیکی کارایی و آن نیز به نوبه خود هزینه برق مندرج در قبض را کاهش خواهد داد.

دیگ الماسه


دیگر خبری از خراب شدن پارچه ها نیست، در ماشین های لباس شویی متداول پارچه ها معمولاً بر اثر گیر کردن در روزنه های دیگ آسیب می بینند. اما با طراحی برجسته دیگه الماسه، این روزنه ها 43 درصد کوچک تر بوده و در عمق تورفتگی های الماس شکل قرار دارند لذا پارچه ها در روزنه های دیگ گیر نمی کنند و آسیب نمی بینند.

درب بزرگ و ماشین لباسشویی با ظرفیت زیاد


درب بسیار بزرگ 480 میلیمتری، دهانه عریض 330 میلیمتری برای استفاده آسان تر. با درب بسیار بزرگ 480 میلیمتری قرار دادن و برداشتن لباس ها در دستگاه ساده تر شده و از درون آن می توانید حتی الماس هایی را که مراقب لباس شما هستند را نیز بخوبی ببینید

پرقدرت برای همیشه


قابلیت کنترل ولتاژ (Volt Control) سامسونگ ماشین لباسشویی را در مقابل درجات بالای شوک الکتریکی و حتی ولتاژهای پایین محافظت می کند و در نتیجه طول عمر دستگاه را افزایش می دهد. علاوه بر این، این فناوری منحصر به فرد در هنگام قطع برق نیز بلافاصله مجدداً راه اندازی می شود تا از لباس های شما نیز محافظت نماید.

قابلیت سیکل های من 


اجازه دارید هر چند بار که مایلید عملکردهایی که ضرورت دارند را باز کنید. با لمس تنها یک دکمه می توانید سیکل شستشوی دلخواه خود را به خاطر بسپارید.

 
جزئیات فنی
شرکت سازندهسامسونگ
مدلH145S
نوع دستگاهلباسشویی
برچسب انرژی++++A
برق مصرفی (V)220
ارتفاع850 میلی متر
طول600 میلی متر
عرض600 میلی متر
رنگ درب و بدنهسیلور
نوع مخزندرب از جلو
دور موتور1400
ظرفیت12 کیلویی
اندازه دهانه درببزرگ
ورودی آب گرمدارد
خشک کنNHVN
صفحه نمایش دیجیتالدارد
بدنه ضد لرزشدارد
قفل کودک دربدارد
قفل کودک برنامه هاندارد
تکنولوژی های خاصتکنولوژی حباب ساز / سیستم حفاظتی VOLT CONTROL / سیستم کاهش صدا و لرزش VRT PLUS / تشخیص میزان وزن لباس AUTO LOAD / سیستم انتخاب گر JOG-DIAL
سایر ویژگی هاتشخیص میزان وزن لباس / برنامه خودکار شستشوی دیگ / محافظت از الیاف با استفاده از دیگ الماس ضد چروک / کاهش مصرف انرژی با هیتر سرامیکی

نوشتن دیدگاه

لباسشویی سامسونگ H145 S

برچسب انرژی:++++A، دور موتور:1400، ظرفیت :12 کیلویی / دهانه درب بزرگ، ورودی آب گرم، خشک کن، صفحه نمایش دیجیتال، بدنه ضد لرزش، قفل کودک / تکنولوژی های خاص:تکنولوژی حباب ساز ، سیستم حفاظتی VOLT CONTROL ، سیستم کاهش صدا و لرزش VRT PLUS ، تشخیص میزان وزن لباس AUTO LOAD ، سیستم انتخاب گر JOG-DIAL / سایر ویژگی ها:تشخیص میزان وزن لباس ، برنامه خودکار شستشوی دیگ ، محافظت از الیاف با استفاده از دیگ الماس ضد چروک ، کاهش مصرف انرژی با هیتر سرامیکی

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

کد QR

محصولات بازدیدشده

منو

مقایسه 0