بررسی تخصصی
کنترل وزن بار شستشو
نتیجه عالی شستشو بدون در نظر گرفتن مقدار لباس
سنسور این دستگاه میزان بار شستشو در درام را اندازه گیری می نماید و پارامتر های قابل اطلاق را به همان نسبت تنظیم می نماید. در نتیجه کمترین مقدار آب و برق استفاده می شود و فرآیند شستشو ساکت تر و در زمان کوتاه تری انجام می شود. صرف نظر از اینکه مقدار بار چقدر باشد، فرآیند شستشو با کارائی بالا انجام می شود.
اسپادرام
آنچه که برای شستن لباسها نیاز دارید
درآم ماشین های لباس شوئی سنسو کر از بهترین نوع استیل ساخته شده است و سطح آن بصورت خارق العاده ای نرم و صاف می باشد. بنا بر این لباسهای شما بدون آنکه صدمه ای ببینند شسته، آبکشی و آبزدائی خواهند شد.
استریل نمودن درام
این ویژگی این امکان را به شما میدهد که داخل ماشین را کاملا تمیز و عاری از هر گونه بوی بد نگه دارید
وقتی که بصورت مکرر لباس های خود را با آب کم دما بشوئید، محیط مساعد رشد میکروب می شود و نهایتا باعث می شود که لباس های شما بو بگیرد. ویژگی استریل نمودن درام موقعی کار می کند که درام و مخزن ماشین خالی باشد و باکتری های داخل ماشین را از بین می برد.
سیستم قطع آب
بدون خطر نشت آب
اگر شلنگ ماشین سوراخ باشد و یا اگر ایرادی در سیستم آبرسانی ماشین وجود داشته باشد، جهت جلوگیری از پدیدآمدن سیلاب، این پدیده جریان ورود آب به شلنگ و ماشین را قطع می نماید و پمپ آب موجود در درام را تخلیه می نماید. بنا بر این شما می توانید ماشین رخت شوئی را بدون حضور و نظارت فیزیکی استفاده نمائید و نگران پدید آمدن سیلاب نباشید. در مدل های جدید سنسوری در پائین ماشین رختشوئی نصب شده است.
DuraHeat
ایمن و دوام بالا
المنت های حرارتی دوباره طراحی شده اند و خصیصه های ایمنی جدیدی مانند (از کار افتادن در حرارت های بالا) در آن ها بکار گرفته شده اند. خصیصه های ایمنی جدید عمر دستگاه ماشین لباسشوئی را طولانی تر و در مجموع فرآیند شستشو را ایمن تر می نماید.

نوشتن دیدگاه

ماشین لباس شویی گرنیه مدل WA72SY2B

ظرفیت شستشو: 1-7 كیلوگرم  سرعت چرخش: 1,200 دور در دقیقه  رده بندی انرژی: A+++  16 برنامه

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

کد QR

منو

مقایسه 0